Přeskočit na obsah »

Vítejte v internetovém obchodě Levné mikroskopy

Právě jste na:

Mikroskop laboratorní ELX 72

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Mikroskop laboratorní ELX 72

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: není skladem.

7 491,60 Kč (9 065,00 Kč s DPH)

Stručný přehled

Binokulární laboratorní mikroskop s intenzivním halogenovým osvětlením, které dostatečně prosvítí váš vzorek při všech zvětšeních. Elegantní design, pevný stativ a brilantní optika - ideální pro laboratorní práci na úrovni.

Sdílet produkt

Facebook   Linkuj   MySpace

Popis produktu

Binokulární laboratorní mikroskop s intenzivním halogenovým osvětlením, které dostatečně prosvětlí váš vzorek při všech zvětšeních. Elegantní design, pevný stativ a brilantní optika - ideální pro laboratorní práci na úrovni.

Potřebujete se před výběrem vhodného mikroskopu zorientovat v názvosloví a odborných termínech? Objednejte si ZDARMA Praktický manuál pro začínající pozorovatele – POPIS MIKROSKOPU A ZÁKLADNÍ POJMY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDETE.

Chcete si zpříjemnit a usnadnit přípravu Vašich prvních mikroskopických vzorků? Objednejte si ZDARMA Praktický manuál pro začínající uživatele mikroskopu - JAK PŘIPRAVIT PRVNÍ VZOREK PRO VÁŠ MIKROSKOP na www.jak-pripravit-vzorek-pro-mikroskop.cz

Další informace

Zvětšení 40-1000x
Hlavice binokulární
Okuláry širokoúhlé WF 10x/20mm
Objektivy achromatické 4x, 10x, 40x a 100x (objektiv 100x je imerzní)
Osvětlení halogenová žárovka
Příklady vhodných objektů k pozorování preparáty - tenké řezy tkání, tekutina umístěná mezi podložní a krycí sklíčko
Výhoda přístroje Abbéúv kondenzor; modrý, žlutý a zelený filtr v základní výbavě; intenzivní osvětlení, které dostatečně prosvítí vzorek při každém zvětšení

Štítky produktu

Přidejte vaše štítky:
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech ('). Štítky slouží k označení produktu pro Vás i jiné uživatele určitou značkou (např "jednoduchost" nebo "kvalita"). Dle štítků je pak možné v celém obchodě vyhledávat.